Slip-on/Shoes-TUTAJ/HERE  Zakolanówki/Socks-TUTAJ/HERE  Bransoletka/Bracelet-TUTAJ/HERE  Spódniczka/Skirt-TUTAJ/HERE

Model: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk
Stylizacja: Sara's City


Drogi człowieku!
     Nigdy nie chciałam byś odwrócił się ode mnie. Nigdy nie chciałam, aby dziecinne lata stały się momentem rozdzielenia. Nigdy nie chciałam Cię skrzywdzić.
     Wciąż zastanawiam się, dlaczego tak się stało. Wiesz o czym mówię i dlatego w tej chwili piszę do Ciebie ten list. To, że miałam swoje zdanie, nie do końca Ci odpowiadało. To, że Ty chciałeś inaczej-ja również ponoszę winę. Chciałabym móc cofnąć czas, by wszystko naprawić. Nie mogę. Ale możemy zacząć od nowa. Żyjmy przyszłością, przeszłość zostawmy za sobą-będziemy mieć co opowiadać swoim dzieciom. 
Myślisz, że wszystko zrobiliśmy specjalnie? Przecież od razu po pierwszym spotkaniu nie postanowiliśmy być dla siebie wrogami... Myślę, że życie płata nam figle i daliśmy się wciągnąć w jego zakręconą grę. 
Apeluję do Ciebie o zgodę. Już nie jestem potulnym barankiem, Ty to sprawiłeś. Umiem walczyć o swoje, praktycznie cały czas to robię. Zaprzyjaźniłam się z bólem, który zadawałeś raz po raz. Już mnie to nie rusza. A Ty dalej próbujesz? Po co? Nie jesteśmy już tamtymi dziećmi co kiedyś, mały po siedemnaście lat. Co Ty na to, żeby przestać się zachowywać niepoważnie?! Warto, po tym co mi zrobiłeś... A co ja zrobiłam Tobie? Oboje jesteśmy winni-możemy wszystko naprawić.
     Nie planowałam być rzekomo dobra w prawie każdej dziedzinie. Nie myślałam, że mój sukces stanie się Twoją porażką. Przepraszam Cię za to, ale mam prawo się rozwijać, Ty też. Na dodatek zawsze możemy się z czasem potrzebować...
Proszę, zrozum to. Wyciągam teraz do Ciebie dłoń, podaj mi swoją. 

Z poważaniem,
Człowiek pragnący zgody.


Slip-on/Shoes-TUTAJ/HERE  Zakolanówki/Socks-TUTAJ/HERE  Bransoletka/Bracelet-TUTAJ/HERE  Spódniczka/Skirt-TUTAJ/HERE

Model: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk
Stylizacja: Sara's City
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara