Każde nowości kolorówki do ust od marki Revers Cosmetics testuję z ogromnym entuzjazmem - bardzo wiele oczkując. Dzieje się tak, ponieważ marka jeszcze nie zawiodła mnie ani pod kątem pełnej kolorystyki - ani tym bardziej formuły - o czym zawsze możecie przeczytać.

Tym razem miałam przyjemność testować pełną gamę kolorystyczną z nowej serii HD BEAUTY. Szminki okazały się dla mnie ponownie wielkim hitem kosmetycznym. Pomyślałam, że oprócz głównych zdjęć beauty - na pewno chcecie zobaczyć jak produkt prezentuje się na ustach. Dlatego poniżej znajdziecie pełny zestaw swatch'y.  Jestem ciekawa co o nich myślicie. 
Konsystencja produktu jest tak lekka i kremowa, że sama przyjemność podczas nakładania i noszenia. Wielokrotnie testując je, zauważyłam, że szminki spokojnie wytrzymują cały dzień. Zjadają się równomiernie i nie pozostawiają nieprzyjemnego uczucia na ustach. 
U mnie zdecydowany hit i z przyjemnością zrobiłam dla nich miejsce w swojej toaletce - mam nadzieję, że moje zadowolenie z marki pozostanie w kwestii produktów do ust na stałe. :)