Cześć kochani! Dzisiaj mam przyjemność osłodzić Wam (i sobie) troszkę ten tydzień. Dlatego, że mam nie tylko recenzję, ale i możliwość na wygranie jednego z takich pudełeczek. Poniżej znajdziecie gadżet, w którym wystarczy wpisać odpowiednie nazwy kont z których obserwujecie czy lubicie daną stronę. Już Wam zazdroszczę, bo macie moje ulubione słodycze (zobaczcie na samym końcu posta) Powodzenia życzę wszystkim!

Oficjalna strona/Official site: Japan Candy Box
Wybór subskrypcji: Subscribe
1. Kasugai 100% Fruit Juice Gummies - Żelki o smaku pomarańczy, nie jestem  stanie doczytać się składu, nie mniej jednak czuć, że opakowanie mówi prawdę. Jest różnica między 100% sokiem pomarańczowym, a sztucznym. I tutaj rzeczywiście mamy prawdziwy.

2. Meiji Mini Grape Gummies - Niby takie małe niepozorne opakowanie, ale jak dla mnie... Najlepsze! Smak winogron dosłownie rozpływa się w ustach, masz ochotę kupić tysiące tych małych paczuszek i to w różnych kolorach i zapełnić nimi słoik.

 3. Meiji Mushroom Mountain Chocolate Cookies - czyż one nie są urocze jak się na nie patrzy? Są ciekawą formą kiedy gdzieś wychodzisz, przecież są takie malutkie, słodkie i niepozorne...

4. Fijiya Milky Pekao X Sanrio Chocolates - niewątpliwie smaczne i urocze czekoladki dwu-warstwowe. Podstawa mleczna, góra truskawkowa. I do tego te kształty!

 5. Bourbon Petit Grilled Pizza Rice Crackers - Pyszne grillowane chrupki o smaku pizzy. Są świetnie przyprawione i mają małe opakowanie.

6. Calbee Sapporo Potato Vegetables Snacks - Rzeczywiście mają ziemniaczany smak i są całkiem pyszne muszę przyznać.

7. Kabaya Karipori Candy Sticks - W tym pudełeczku można znaleźć 6 opakowań, a w każdym po 2 sztuki smakołyków w dwóch różnych smakach. Są to rozpuszczalne 'pałeczki', z których przyrządza się napój.

8. Coris Cola & Soda Soft Candy - Na pewno kojarzycie ten rodzaj słodyczy, nazwałabym to mięciutkim żelkiem, ale wiem, że to nie żelek. Jego smak to cola, a 'śmietanka' ze środka nadaje charakteru.

9. Hi-Chew Chewy Candy-Cola - Rozpuszczalne gumy o smaku coca-coli.

10. Kracie Sea Animals DIY Gummy Kit - Jeden z najbardziej wyczekiwanych produktów, dlatego, że robi się go samemu. Tym razem są to jakby mięciutkie kolorowe pianki. Kolorowe-dosłownie, mają przejścia ombre. Od różowego prze żółty i po niebieski.
(Proszę o obowiązkowe zaobserwowanie publicznie mojego bloga aby wziąć udział w konkursie, reszta 'zadań' według posiadanych kont. Wystarczy obserwować/lubić a następnie wpisać w gadżecie nazwy po zalogowaniu się przez e-mail. Wszystko darmowe, bez haczyków!)
a Rafflecopter giveaway
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara