Szpilki/Heels-TUTAJ/HERE
Top-TUTAJ/HERE
Torebka/Bag-TUTAJ/HERE

Za skórzaną spódnicą z pięknym ozdobym zamkiem muszę przyznać, że bardzo przepadam! Jej długość jest... cóż, dość kontrowersyjna, ale mam jedną jedyną taką w szafie i dopóki nie znajdę podobnej dłuższej, na pewno się jej nie pozbędę. Inna sprawa, którą warto poruszyć, że spódniczka mini nie musi być od razu wyzywająco. W tym zestawieniu, połączyłam ją z białą bluzeczką na jedno ramię z przeciekawymi rozcięciami na rękawach. Eleganckie szpilki, rodem z butiku Chanel i niesamowite kocie okulary to musi być przepis na sukces! (a jest?!) 
Jednak, do tej stylizacji, dodałam również torebeczkę, z którą ostatnio się nie rozstaję. Jakiś czas temu, trafiłam do sklepu Baginning, gdzie zostałam zasypana fantastycznymi projektami. Jeśli zachwycacie się tak jak ja, wszelkimi nowoczesnymi fasonami, które pojawiają się na rynku, to będziecie mieć wrażenie, że wszystko wyszło właśnie stamtąd. Podobny design i różne ceny, czym wyróżniają się te torebki, że ta mała czarna to wydatek liczony w setkach? Zostałam zauważona wśród wielu blogów i poproszono mnie o własną opinię - zgodziłam się. Zaraz po tym, pojawiła się myśl: "Jak ja wybiorę tę jedną jedyną spośród tylu wzorów, które chcę mieć?", ale jak mnie poinformowano, projektanci, przeglądając mojego bloga, wybrali dla mnie coś specjalnego. Trafili w dziesiątkę! Torebka jest klasyczna, ale ma akcent, któremu się nie można oprzeć i to nie tylko w postaci tej cudnej kokardy. Regulowany pasek, dodatkowe kieszonki i dbałość o każdy szczegół. Tłoczone blaszki, sprawiające, że czuć tę jakość premium. I muszę to przyznać z ogromnym uśmiechem, ale wreszcie mieszczę swój duży portfel, co w małych torebkach zdarza się niestety rzadko. Telefon, klucze, chusteczki, gumy do żucia, mały pojemnik z mgiełką, grzebień i szminkę czy mascarę. Jestem pewna, że wspaniale każda z Was, zagospodarowałaby tą przestrzeń. :)

Jestem ciekawa co myślicie o całości, dajcie znać w komentarzach i zapraszam na swój nowy INSTAGRAM, gdzie wszystko dzieje się dużo wcześniej ;) 

Foto: Gabriela Mamcarczyk
Postprodukcja: Sara Dunaj