Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE
Sweter-TUTAJ/HERE
Lakiery hybrydowe "Choco&Latte"-TUTAJ/HERE


W tak pięknym miejscu można się zakochać. Wokół przeróżne zapachy, ciekawe zakątki, a w każdym z nich czujesz się inaczej. Wyjątkowo, przytulnie, przyjemnie - w takim miejscu było nam dane robić najnowszą sesję zdjęciową. Ze stylizacją postanowiłam pójść o krok na przód. Piękną obcisłą sukienkę zamiast mocno elegancko i odważnie - wybrałam w wersji z narzuconą bluzeczką w siateczkę. Fajna alternatywa na uspokojenie stylizacji, zrobienie z niej wersji bardziej casualowej i swobodniejszej. Te kolorki z chłodnej palety barw wspaniale spisały się w połączeniu srebrnych dodatków. Miejsce zaś ociepliło całość i powstała mieszanka nie do oderwania oczu (mam rację?). 
Zwróćcie również uwagę na kolorki na paznokciach. To one pokierowały mnie swoją gamą do utrzymania zestawu w jednej tonacji. Wszystkie kolorki są z kolekcji Choco&latte stworzonej we współpracy z Angeliką Muchą. Naprawdę muszę pochwalić całą kolekcję, ciężko zdecydować się na jeden kolorek. Lakiery tak samo jak za pierwszym razem spisują się fantastycznie i bardzo długo się trzymają na paznokciach. Tutaj mam już ponad dwutygodniowe odrosty, po weekendzie na pewno zrobię jakieś nowe i zdecydowanie będą zasługiwały na osobny post. 

Jestem ciekawa co myślicie o miejscu, zestawieniu i kolorkach. O całej tej mieszance wybuchowej :)Foto: Gabriela Mamcarczyk
Postprodukcja: Sara Dunaj
Za udostępnienie pięknego miejsca do zdjęć dziękujemy SOFA Tarnów