"Ta książka jest o związkach. O tym, jak ludzie się spotykają i coś zaczyna iskrzyć! Zakochujecie się, potem zrywacie ze sobą, wyjecie z rozpaczy do księżyca, by następnie wziąć się w garść i z otwartym sercem ponownie rzucić się w wir randkowania. (...) Gdy Twoje serce czuje, żę jest poobijane po szalonej jeździe, jaką jest miłość."

"Ten zeszyt należy do ****". Począwszy od tego momentu zaczynasz odkrywać swój emocjonalny rollercoaster. Masz przed sobą trasę składającą się z 6 części: 
 • Wstęp
 • Do wzięcia
 • W związku
 • Rozstanie
 • Zostawiacz
 • Żyli długo i szczęśliwie
Więc "przewróć stronę, by zacząć kreślić mapę swojego wielkiego serca". Dosłownie kreślić! 
ABC Moich Uczuć to kreatywna książka wydana przez Wydawnictwo Kaktus. Na wstępie chciałam wspomnieć, że niezmiernie się cieszę, że owe wydawnictwo powstało i pozwala społeczeństwu rozwijać się pod kilkoma kierunkami w tak świetny sposób! Jej cena początkowa czyli 15,90 (a można zakupić ją taniej) jest naprawdę niska w stosunku do przygody jaką przeżyjesz!

Gdy otworzyłam książkę przeglądałam ją z otwartymi ustami, ona powoli, krok po kroku pozwala odkryć siebie w uczuciowym szaleństwie. Znajdziemy w niej wiele cytatów znanych osób, zabawne ilustracje i pomysłowość autora! Całość sprawia, że uśmiechasz się pod nosem. 
Strona nr 9, cytuję:  "Na jakim etapie związku obecnie jesteś?" Już chwytam długopis, żeby wpisać w pustą ramkę, ale pod nią... "(Polecam tutaj ołówek. Naprawdę.)"
Zatem przybory piśmiennicze, kredki, pisaki, nożyczki i ołówek w dłoń!

Mogłabym bardzo szczegółowo opisać wszystkie zalety książki, pokazać ją w całości, ale... Mam nadzieję, że moje zdjęcia Was zachęcą, gdyż nie mogę zdradzić wszystkiego. Jaką mielibyście wtedy frajdę? I pamiętajcie, koniecznie zobaczcie na komiks pt. "Złote jabłko" w ABC moich uczuć. Powalił mnie na kolana! 

"Oto, kto jest wart Twojej uwagi. Koniec."
"Czy na świecie istnieje coś bardziej ekscytującego od ubrań? (...) Ta książka to miejsce, w którym odkrywasz, planujesz i dzielisz się swoim UNIKALNYM stylem. (...) Nieważne, czy jesteś prawdziwą zakupoholiczką, czy w przyszłości chcesz zostać modelką, ta książka jest biletem na pociąg do krainy dobrego wyglądu."

ABC mojego stylu-Moje modowe życie to kolejna książka z cyklu "ABC" autora, wydana również przez Wydawnictwo Kaktus.  I znów mogę tutaj powiedzieć, jak ogromnie się cieszę, że kreatywność jest tutaj górą! Myślicie, że to kolejne zapisane kartki z poradami, które źle wykorzystacie, nie wykorzystacie, zanudzą was, albo narzucenie stylu na który i tak się nie odważysz? Zdecydowanie nie!
"Ten zeszyt należy do ****. A niech mnie. Ale laska!" 
7 rozdziałów, które wprost zachwycą Cię pomysłowością autora, zabawnymi ilustracjami, mądrymi słowami. Podniosą Cię na duchu, pokażą, że jesteś warta wszystkiego! Uświadomią Ci, że ups... Twoja szafa chyba pęka w szwach, ale jako jedynie nie skarcą Cię za to!
 • Wszystko o Tobie
 • Stylowy niezbędnik
 • Jakim jesteś stylem modowym?
 • Akcesoria
 • Scenariusze modowe
 • Fryzura dla Ciebie
 • Jak olśniewać?
Czy nie możecie doczekać się aż będziecie na końcu? No tak, mam Was! Ale zapewniam, że im bliżej końca i im więcej się dowiecie, tym bardziej będziecie chcieli wrócić i odkrywać swój styl na nowo, żeby nigdy nie skończyć się bawić i rozwijać! Spokojnie... Niedługo pokażę Wam coś co pozwoli na rozluźnienie i rozwinięcie kreatywności jak już będziecie miały stylową podróż za sobą. 
Projektuj, porównaj lepsze i jeszcze lepsze dla Ciebie, znajdź siebie, pokochaj to jaka jesteś, dostań wskazówki, a wszystko na wesoło! 

"Dlatego mam nadzieję, że pojawiając się na Twoim ekranie i w Twoim czasopiśmie, poprowadzę Cię, młoda damo, w taką samą podróż, w której Twoje piękno utrwali się na stałe. I nie tylko zewnętrznie, ale zajmiesz się także swoim pięknem wewnętrznym"

Ooo... Czy to nie piękne? A mówiłam już, że warto i że każda z części ABC jest do nabycia za tylko 15,90? Nie? To mówię. Te świetne, rozluźniające, prowadzące, zabawne i przyjemne dla oka książki są łatwo i tanio dostępne dzięki Wydawnictwu Kaktus. A teraz czas na oklaski dla wspaniałych dzieł! Dziękuję. ♥

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara