Deska do krojenia z grawerem "Najlepsza kucharka"/Cutting Board-TUTAJ/HERE

Witajcie kochani! Czy wam czas też tak szybko minął i nie możecie wprost uwierzyć, że już tak blisko do czerwca? Co za tym idzie, po drodze mamy Dzień Matki... Jak już obiecywałam, pojawi się specjalny post z pomysłem na oryginalny, przydatny, ale bardzo prosty prezent. Oto on!
Jeśli chodzi o spersonalizowane prezenty, MyGiftDNA jest bezkonkurencyjne! Zdecydowałam, że z samego rana wstanę i przygotuję śniadanie. Nie będzie na nie zbyt wiele czasu, dlatego proponuje albo jajko sadzone (w kształcie serca, zrobione za pomocą foremki) z tostami i warzywami albo tak jak pokażę zwykłe kanapeczki, które jak się okazuje nie są takie zwykłe, gdy mają tyle kolorów! Nawet jeśli wasza mam wstanie rano i zobaczy, że coś robicie, powiecie: Śniadanko robię. B1.Na samym początku przygotowujemy nasze urocze kanapeczki. W tym celu użyłam dużej metalowej foremki oraz małej do ciasteczek. Dzięki temu nie musiałam bawić się w wykrawanie nożem, a kształt jest idealnym sercem. 


2. Czas na pierwszą warstwę kanapki, czyli masło, margaryna. 

3. Następnie dajemy na wierzch również wycięte foremkami składniki: szynka, ser, pomidorki, sałata... Co tylko lubi obdarowywana osoba, w końcu to jej ma smakować!


4. Chwila, chwila... Czy ja właśnie opisywałam jak się robi kanapki? Po prostu, no cóż, gdyby ktoś nie wiedział to nie ma sprawy. 

5. Czas obrócić naszą deskę na drugą stronę, postawić na niej przygotowane śniadanie, dodać szklankę soku, bądź kawy/herbaty. Deska do krojenia z grawerem "Najlepsza kucharka"/Cutting Board-TUTAJ/HERE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara