Modelka: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk
Stylizacja: Sara's City

Koszulka/T-shirt-TUTAJ/HERE  Slip-on/Shoes-TUTAJ/HERE

Czas na kolejny post z cyklu motywacji, w końcu moim głównym zamierzeniem przy kreowaniu bloga, było przesłanie, by być sobą, zyskać pewność siebie i móc dążyć do celu. 

Wiele z nas nie odkryło jeszcze drzemiącej wewnątrz siły, która pozwala iść dalej. Możemy mówić, że życie jest niesprawiedliwe, że nie wszyscy ludzie są dobrzy, że ranienie innych nie jest przyjemnością. To prawda-no i co z tego? Nasza droga jest pełna wybojów, górek, dolin i szczytów. Jeśli chcemy pokonać to wszystko, musimy liczyć na siebie, przyjmować sprawdzoną pomoc, nie krzyczeć na tych co nam utrudniają bieg(może to jest ich cel?). Ty, po prostu sam musisz skupić się na tym co dobre według Ciebie i walczyć o to. Ja wiem, że to jest trudne, doskonale rozumiem jak to jest mieć swoje ambicje, chcieć dopracowywać szczegóły i wiem, jak wiele osób krzyżuje nam plany. Wiem to. I wtedy, w tych trudnych chwilach muszę zebrać siłę w sobie! Wiem, że dam radę! A jeśli potrzebuję dobrego podszeptu? Wtedy właśnie warto wybrać koszulkę z napisem, który będzie sprawiał, że będziesz czuć się dumny z tego kim jesteś, nawet gdy inni spluną na Ciebie, ty dasz radę, a oni zostaną w tyle. Dlatego: "Nie przejmuję się tymi, którzy obgadują mnie za plecami, są w tyle nie bez powodu." 

W dzisiejszej stylizacji właśnie taka koszulka, z humorystycznym akcentem gości u mnie, która nie dość, że motywuje, to i świetnie wygląda. Dopasowałam do niej spódniczkę (oczywiście pod spód ubrałam koreańskie spodenki) i całość dopełniłam uroczymi, nietuzinkowymi slip-on'ami. Co ciekawe w nich: są one złote, ale w zależności od padania promieni słonecznych, mienią się danym kolorem. Dodają one na tyle charakteru, że dodatki oprócz przeciwsłonecznych okularów są zbędne. Przed samym wyjściem z domu narzuciłam sztuczne futerko, aby dodać coś oryginalnego. I oczywiście niezbędne włosy clip-in, które umożliwiły mi zaplecenie tak długich warkoczy.Modelka: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk
Stylizacja: Sara's City

Koszulka/T-shirt-TUTAJ/HERE  Slip-on/Shoes-TUTAJ/HERE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara