Modelka: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk

Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE  Sandałki/Sandals-TUTAJ/HERE  Kolczyki/Earrings-TUTAJ/HERE

Czasami mam wrażenie, że świat beze mnie nie da sobie rady... (Nieźle egoistyczne rozpoczęcie, prawda? Ale to nie o tym!) Niewątpliwie, każdy z nas pełni istotną rolę, ale chodzi mi tu, o swego rodzaju zbytnio wywyższenie kogoś. Często czuję się niczym królowa Egiptu, która niesie na swoich barkach brzemię władzy. Której decyzje są niepodważalne, która nie może się mylić, nie popełnia błędów, która skazuje ludzi na ciężki los...
Ilekroć nad czymś pracuję-rzeczywiście potrafię zapanować nad organizacją, pracą w grupie, rozdzieleniu obowiązków i tego rodzaju odpowiedzialność jest dla mnie niczym pełne przygotowanie do dorosłego życia (w moim wypadku-bardzo pozytywnie przyjmowana). Tylko, że kiedy zrobię minimalny błąd, często mało istotny tak właściwie-podnosi się wielka wrzawa. Wcale nie oznacza to, że nikt nie może mi powiedzieć co źle zrobiłam, tylko dlaczego od razu robić aferę z tego, że źle przeczytałam słowo, skoro milionom ludzi na świecie zdarza się to w tym samym czasie? Często słyszę, że jak Sara nie zrobi , to nikt nie zrobi. Jak Sara nie sprawdzi to będzie błąd. Sara ma to, Sara ma tamto, Sara potrafi, Sara się zna. Jesteś piękna, nie masz problemów, cud świata. Bardzo mi miło słyszeć to wszystko i naprawdę daję z siebie 100%, kiedy tylko mogę nawet i 200%! Tylko, że ja też jestem człowiekiem, ja też się mylę, ja też popełniam błędy, ja też mam uczucia i zdaję sobie sprawę z tego, że wcale nie jestem ósmym cudem świata. Co potrafię-zawdzięczam wychowaniu oraz mojej własnej, codziennej, często trudnej pracy nad sobą. 
Ale nie tylko ja mogę! Może i pięcioletnie dziecko, może staruszek o lasce, może Pani na wózku, może dziewczynka, która lekko się zagubiła... Możesz Ty! Proszę, uwierz w siebie. Pozwól jakieś małej iskierce zapoczątkować swoją pasję, pozwól odnaleźć się w sobie i rozwijać. Bo bez Ciebie, nic co dla Ciebie przeznaczone-nie istnieje.

Dzisiaj dosyć odważna, podkreślająca pewność siebie, stylizacja. Nasuwa mi na myśl imprezę w Cannes. Ciągnie za sobą prostotę, elegancję, no i powinna przywodzić zmysłowość, określenie 'wyglądasz jak milion dolarów'-zdecydowanie same pochlebstwa. (Choć nie wiem w jakim stopniu mi się to udało <hihi>) Krótka biała sukienka cudownie wygląda w połączeniu ze złotem-widzimy go na kolczykach, jak i elementach szpileczek. Całość podkreśla na pewno mocna szminka, jak i wysoko ściągnięty kucyk. Aby troszkę rozluźnić stylizację dodałam miętowy portfel oraz zegarek od Time for Fashion. Wybierając się na uroczystość, zapewne zostałabym w całości przy złotych elementach i czarnej kopertówce. Wiem, że wielu z Was, zwraca ogromną uwagę na jakość, wykonanie, wykończenie... Ja również! Mogę z czystym sumieniem polecić stronę Zaful, gdzie znajdziemy te przepiękne szpileczki, jak i kolczyki. Zostawiam także ich Instagram oraz stronę na Facebook'u. Swoją drogą, uprzedzając komentarze o 'nieuśmiechaniu się'. Staram się wkroczyć w wyższy stopień modelingu. Pojęłam już, że nie chodzi o to by błysnąć zębami na każdym zdjęciu. Wszystko zależy od sytuacji i tego co chce się przekazać-mam nadzieję, że zrozumiecie ową 'powagę'.
Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE  Sandałki/Sandals-TUTAJ/HERE  Kolczyki/Earrings-TUTAJ/HERE

Modelka: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara