Chocolissimo to spec od czekolady. Przed zapoznaniem się z ofertą sklepu, nawet nie zdawałam sobie sprawy, jakie cuda można wykreować. Mając cudowne wytwory przed sobą, po raz pierwszy będziecie się zastanawiać czy zjeść te słodkości. Wyglądem zachwycą największych artystów, smakiem zaś, uniosą was w najdalsze zakątki świata, niosąc przez fantastyczne kompozycje smaków. Poniżej przedstawię wam trzy, zupełnie różne tematycznie figurki/pralinki, które możecie wykorzystać na prezent czy dla własnej przyjemności.
Zanim to, nie mogę zapomnieć o ekspresowej wysyłce. Produkt zostaje dostarczony następnego dnia, zapakowany w to co niezbędne przy transporcie, by stan czekoladek, pozostał nienaruszony. 
Każdy produkt Chocolissimo łączy w sobie piękno, smak, delikatność, ale i olbrzymie emocje, pasję, zamiłowanie czy precyzję. Uwierzcie mi, warto sięgnąć po chwilę przyjemności, nigdy już nie sięgniecie po śmieci ze sklepowych półek. 

Wewnątrz subtelnego kartonika zamknięte jest 8 cudownych pralinek w kształcie babeczek. Każda z nich ma niepowtarzalny charakter i cudowną konsystencję łączącą to co najlepsze w czekoladzie. Smak czekoladek dobierany jest spośród następujących: karmelowe, owoce leśne, migdałowe, truskawkowe, czekoladowe, mocca-cappuccino.
Idealne dla umilenia chwili i dodania nutki rozkoszy w każdym dniu.

 
 
 
 

To niezwykłe pudełko z narzędziami wygląda niczym prawdziwe. Pozwól zaskoczyć swoich bliskich! Znajdziemy tu: klucz francuski, młotek, kombinerki, klucz płaski oraz śrubokręt. Figurki wykonane zostały z połączenia białej i mlecznej czekolady.
Idealne dla majsterkowicza, złotej rączki, ale i każdego prawdziwego faceta, w końcu każdy z nich lubi coś pomyszkować.

 
 
 
 

Jako kobieta, na pewno kochasz buty. Jednak Twoja szafa już pęka w szwach i właściwie nie masz czasu, by w nich wszystkich chodzić... Znam to. Dlatego ten niesamowicie elegancki pantofelek tak mnie zaskoczył! Wykonany z niesamowitą precyzją, dokładnym odwzrowaniem i delikatną dekoracją. Harmonijne połączenie białej czekolady z deserową przeniesie was do nieba. Dodatkowo, jego niesamowite opakowanie! Niezwykle kobiece, różowe pudełko przewiązane przepiękną kokardką. 
Idealny prezent dla niezwykłej piękności.