Jako wieloletnia blogerka zauważyłam pewną lukę w swojej pracy. Mianowicie ilekroć razy ktoś się interesuje Sara's City odsyłam go tylko na stronę internetową. Tam wszystko jest, to prawda, ale jak każda szanująca się firma postanowiłam założyć swoje małe portfolio. Na początek wybrałam fotoksiążkę ze stylizacjami od @saal.digital.polska

Projektowanie, jak i cały przebieg po stronie nabywcy to banalna sprawa. Należy wejść na stronę Saal Digital, pobrać aplikację stworzoną specjalnie przez tę firmę, następnie wyobrazić sobie całość i złożyć. Do wyboru mamy wiele rozmiarów, rodzajów okładek, kolorów, szablonów, jak i opcję autolayout, która umożliwia automatyczne umieszczenie zdjęć. Bardzo spodobała mi się również opcja dla profesjonalistów, która zakłada zaprojektowanie całości w programach Adobe Photoshop oraz InDesign.
Kiedy przygotujemy naszą fotoksiążkę i zaakceptujemy końcowy podgląd wystarczy, że prześlemy dalej za pomocą aplikacji plik na stronę. Świetne jest to, że wszystko odbywa się w tej aplikacji na naszym urządzeniu, a dopiero na końcu, status zamówienia pojawia się na stronie internetowej. Aplikację możemy odinstalować (albo zachować na kolejny raz) i bez logowania sprawdzać status swojego zamówienia przy pomocy podanego e-maila. 
Przesyłka zostaje wysłana kurierem DHL z Niemiec, a jej koszt wynosi 20 złotych. Fotoksiążka wyszła mnie 180 złotych, co brzmi niemało, ale firma oferuje bardzo atrakcyjny rabat przy pierwszym zakupie, a ponadto zdaje sobie sprawę, że wybranie specjalnej oprawy w czarnej skórze zdecydowanie podniosło wartość zamówienia. 
Jakość fotoksiążki jest fantastyczna i zdecydowanie chętnie podjęłabym dalszą współpracę, jeśli mówimy o prowadzeniu własnej firmy i zamawianiu takiego typu portfolio. Saal Digital oferuje o wiele więcej możliwości niż ja sama wybrałam. Postawiłam na totalny minimalizm, brak napisów i zdjęcia na całej stronie. Kto wie, może jeszcze będę miała okazje zaprojektować coś całkowicie innego.