Dziewczyny, na pewno każda z nas przyzna, że szukanie i co ważniejsze znalezienie swojej wymarzonej sukienki na specjalną okazję to bardzo trudna rzecz. Oprócz tego, że od zawsze podobały mi się te wszystkie piękne, eleganckie sukienki-raz na jakiś czas przeszukuje asortymenty sklepów w poszukiwaniu mojej własnej. Pogoda i czas wolny (a raczej jego brak), zdecydowanie nie sprzyjają nowym projektom, dlatego też, postanowiłam tym razem samodzielnie przygotować garstkę inspiracji z pięknymi sukienkami od Sassy My Prom.
Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE | Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE

Zdecydowanie się na tą jedną, najpiękniejszą to godziny mozolnych kliknięć, pytań do najlepszej przyjaciółki, uzgodnień z mamą i zapewne dopasowaniami do krawata swojego chłopaka. Tak to działa u was? Największą zaletą, a zarazem wadą dobrego asortymentu to jego ilość. Przecież my kobiety, chciałybyśmy mieć z niego dobre 80% do swojej szafy!  Inną sprawą jest cena, ajć… Co z naszym portfelem? No właśnie, na szczęście na stronie, pod hasłem homecoming dresses under 100 znalazłam aż sto fenomenalnych pozycji mieszczących się w tym przedziale cenowym. To bardzo fajnie, że sklep daje nam szansą by pięknie wyglądać bez szybkiej wyprowadzki za rachunek.

Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE

Czerwone sukienki były w mojej głowie od dawna. Właściwie, sam ten kolor ma w sobie mnóstwo kobiecości i uroku, więc wręcz przepadam za nim! Toteż swoje poszukiwania rozpoczęłam w kategorii red homecoming dresses. Jak widzicie, przewija się w poście charakterystyczne słowo, którego w Polsce się nie używa. Nie ma problemu, sukienki pod tym linkiem nadają się również na nasze przyjęcia, śluby czy przeróżne imprezy. Jeśli macie tylko ochotę, zachęcam was do przeglądnięcia asortymentu, gdyż mnie zdecydowanie zachwycił. Planuję także w niedługim czasie kilka sesji zdjęciowych w jednych z tych pięknych sukienek (oczywiście, jak tylko uda mi się wybrać którąś, zamiast wszystkich!). Tymczasem zapraszam po obiecane inspiracje, mam nadzieję, że przypadną do gustu i już niebawem widzimy się w nowym poście. :)
Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE