Sukienka/Dress-TUTAJ/HERE
Płaszcz/Coat-TUTAJ/HERE
Kalendarz-TUTAJ/HERE

Kochani, przygotowałam dla was prostą, ale wyrażającą mnie w stu procentach stylizację na ostatni tegoroczny post. Sweterkowa sukienka z wyższym kołnierzykiem świetnie pasuje do dwurzędowego płaszcza z wycięciem, w którym osobiście jestem zauroczona! Kapelusz towarzyszy mi już drugi rok i nie zamieniłabym go na żadną czapkę, pomimo tego, że mocno się wyróżnia w tłumie. Kozaczki również mieliście przyjemność oglądać przy amerykańskim zestawieniu.

Jednak przechodząc do głównego tematu, rok 2017 ucieka nam przez palce i zbliża się nowy 2018. Ten czas był dla mnie wyjątkowy, czuję, że rozwinęłam skrzydła, przeszłam przez mnóstwo pięknych i gorszych chwil, a żadnej nie żałuję. W nowy czas wkraczam z zupełnie odmiennym entuzjazmem, zamierzając posiłkować się przygotowanym już, personalizowanym kalendarzem od My Gift DNA. Bez planera  zginęłabym w papierach, z doświadczenia już wiem, że bez niego nowego roku nie powinnam zaczynać. Proponuję rozważenie zakupu swojego własnego i wam, myślę, że pomoże w 100% okiełznać szał nadchodzących dni.
 Przesyłam wam również mnóstwo ciepła i całusów, jesteście N-I-E-S-A-M-O-W-I-C-I! I ogromnie się cieszę, że nadal mogę tutaj dla was być. Nie tworzę żadnych "postanowień noworocznych", bo uważam, że rozwój powinien grać ogromną rolę non stop. Udanego sylwestra i mam nadzieję, że widzimy się już za kilka dni! ♥

Foto: Gabriela Mamcarczyk