Często się zdarza, nawet najfantastyczniejszym osobom, że dopada nas rutyna. 
Ciągłe trendy-wszyscy tak samo ubrani. 
Nowa moda-wszyscy tak samo zaopatrują się. 
Nowy modny kolor-wszyscy go mają. A gdzie tutaj miejsce na zmianę? Już mówię!

Ruby Wing (rubywing.co) to kreatywna ozdoba dla naszych paznokci. Można powiedzieć, że są to lakiery 2 w 1. Weźmy na przykład taki zwykły biały kolor, wystawmy go na promienie słoneczne i podziwiajmy jak zmienia się na szary! Prosty przykład? Kombinacja wcale nie są banalne. Możemy doświadczyć zmian w całej gamie kolorów. Katalog wiosna/lato 2015 oferuje 5 kategorii pełnych niespodzianek. Sama mam przyjemność przedstawić 3 kolory, zastanawiam się jednak jak wyglądają brokatowe lakiery-wydaje mi się, że zostałabym ich fanką! 

Osobiście uważam, że idąc ulicą, czy czytając książkę czy robiąc coś innego na zewnątrz-cudownie jest popatrzeć na tak ciekawą zmianę na swoich paznokciach. 
Lakiery są również dostępne na stronie: shop.eurofashion.com oraz w sklepie stacjonarnym:
Euro Fashion

Pruszcz Gdański

ul. Powstańców W-wy 69

58 6922214
Zerknijcie na zmiany i zobaczcie jak kusząco wyglądają!
1. GYPSY-Najpiękniejszy kolor jaki mam. Piękna mięta zmienia się w delikatną zieleń. 

2. Lily-Lakier, który z pozoru nie istnieje. Jest tak delikatny, że prawie bezbarwny. Jednak wystarczy szybki promyk słońca, a mamy czerwień.
3. Summer Love- Mocny pomarańcz zmienia się w stonowany brąz. Kto się odważy?-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara