Witajcie kochani! W tej chwili szykuję kilka ważnych projektów, zarówno dla Was, jak i 'zawodowo'-to dlatego mój czas jest tak ograniczony jak piszecie do mnie. Ale spokojnie i tak zawsze staram się znaleźć chwilkę i odpisywać, pomagać... 
Dzisiaj postanowiłam pokazać Wam troszkę moich nowości i wspaniałą, kreatywną książkę wydaną przez Wydawnictwo Kaktus. Jak może pamiętacie, książkowe pozycje, które do tej pory się u mnie pojawiły-zawsze wiążą się z pracą artystyczną, także relaksem, są od tego wydawnictwa. Jak już pisałam, zapewne wiecie, że jestem w Szkole Plastycznej, co jednak zobowiązuje. Uwielbiam tworzyć na wszelkiego rodzaju poziomach i wspieram całym sercem tych, którzy także chcą. Tworzą. 

MODOWY SZKICOWNIK |Wykreuj i narysuj własny styl|
Autor: Robyn Neild
Liczba stron: 128
Oprawa: miękka
Format: 22,5 cm x 28 cm
Cena detaliczna: 24,90 zł
Wydana książka jest podzielona na 8 rozdziałów, o nazwach:
  • Wstęp
  • Miejski styl
  • Styl wakacyjny
  • Szyk couture
  • Zrób wrażenie
  • Inspiracje wybiegiem
  • Modowe zawody
  • Historia mody
W każdym z nich, znajdziemy ilustracje, które będą do dokończenia, czekają na nadanie koloru lub wykreowanie w całości. Jak widać po nazwach rozdziałów, nawiązują one do konkretnych tematów. Cała idea książki jest taka, by przenieść odbiorcę w świat mody, pozwolić mu wcielić się w niezwykłego projektanta i stylistę . Wystarczy zabrać przybory rysownicze, malarskie, może kilka dodatków, ruszyć głową i nadać niepowtarzalne wzory, kreski, plamy, by potem podziwiać efekt. Inspiracje można czerpać z wszystkiego-naprawdę. I mówi to osoba, która zajmuje się tym na co dzień. Skąd wzięłyby się zwierzęce printy, gdyby nie natura? Skąd motywy kwiatowe, pawie oczka, azjatyckie pandy i wiele wiele innych? Wszystko. Dosłownie wszystko, sprzyja kreatywnemu myśleniu, więc "czerp z własnej wyobraźni i otoczenia, aby nadać ostateczny kształt kolekcjom haute couture"!


Nie dodawałam własnych projektów, pozwolę Wam się zaznajomić z tematem i wtedy dopiero, jeśli tylko będziecie chcieli zapraszam na INSTAGRAM oraz FANPAGE po inspiracje moimi pracami. Piszcie w komentarzach! 
Strój kąpielowy/Swearsuit-TUTAJ/HERE


Zegarek/Watch "Whatever I'm late anyway"-TUTAJ/HERE
Różowy zegarek/Pink watch-TUTAJ/HERE
Zegarek/Watch "Meow"-TUTAJ/HERE

Zestaw do ćwiczeń/Set-TUTAJ/HERE


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara