Zanim coś nas zaskoczy i zachwyci musi połączyć się wiele składników. Miałam ostatnio przyjemność wykonać zdjęcia z wykorzystaniem produktów Hiru Japan. Jeszcze o nich nie słyszeliście? Marka w Polsce istnieje od 2011 roku. Skupia się na wyszukiwaniu ciekawych produktów i rekomendacji ich. 
Miałam wielką przyjemność spróbować produktów z serii Hot Lava Lady. Jest to biżuteria, do której produkcji wykorzystuje się kamień wulkaniczny. Brzmi drogo, tajemniczo i elegancko, a kojarzy się z szanownymi "ladies" z masą kamieni szlachetnych. 
Zaskoczę was, bo jest szok, ale na pewno nie w złym kierunku. A teraz trwa wielki festiwal cen, a więc te i inne produkty (cały asortyment!) kupicie -50% bez żadnych kodów aktywacyjnych, co dalej oznacza, że kwota nie przewyższa dwucyfrowej liczby. :)
Bardzo cenię, iż każdy produkt ma swoją metkę i zapakowany jest osobno. Kamień ma cudowną fakturę, ale nie przeszkadza podczas noszenia. To świetny prezent dla drugiej osoby. 
Zdjęcia zachowane zostały w naturalnym klimacie, gdyż właśnie  z przyrodą kojarzy mi się ta kolekcja. Mam nadzieję, że wam się spodoba i zachęcam chociaż do zajrzenia na stronę! 

Naszyjnik Sachiko-TUTAJ/HERE
Naszyjnik Kyo-TUTAJ/HERE   |   Bransoletka Gennosuke-TUTAJ/HERE
Bransoletka Keiko-TUTAJ/HERE
Bransoletka Jei-TUTAJ/HERE
Foto: Gabriela Mamcarczyk
Postprodukcja: Sara Dunaj