Czółenka/Shoes-TUTAJ/HERE
Marynarka/Blazer-TUTAJ/HERE

Kochani, korzystając z okazji chciałam bardzo króciutko, ale z serca życzyć każdemu z osobna jak najlepiej spędzonych Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że będą to chwile ciepłe, przyjazne i mile wspominane. 

Co prawda, nie robiłam świątecznych przygotowań na blogu, w domu właściwie dopiero się zaczynają - tak - ten czas biegnie okropnie szybko i trzeba dobrze wszystko rozplanować, oby ta garstka dni była czasem na zwolnienie tempa. 

Przygotowałam dzisiaj stylizację w zimowych kolorkach. Biały golfik i marynarka w tej samej barwie to dobry sposób na więcej ciepła i eleganckie wykończenie. Postawiłam sobie jednak swego rodzaju problem, aby przełamać schemat białej marynarki, która kojarzy nam się bardzo galowo. Czemu by nie dodać jeansów, w dodatku z lekkimi dziurami! Myśląc o wyjściu do lokalu czy do rodziny - można pozwolić sobie lekkie buty. Zawsze można wsiąść do samochodu już w nich, albo wrzucić na przebranie. Dopasowana torebka, która pojawiła się już z 4 razy na blogu - nadal robi na wszystkich wrażenie ;) Nawet sceneria z piękną choinką i świetlnymi odbiciami - mam nadzieję, że się spodoba :)


Foto: Gabriela Mamcarczyk
Postprodukcja:  Sara Dunaj