Modelka: Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk
Komplet/ Two piece outfit-TUTAJ/HERE  Szpilki/Heels-TUTAJ/HERE  Okulary/Sunglasses-TUTAJ/HERE

Tak często sam tego nie wiesz...
Że codziennie cząstkę tego bierzesz.

Codziennie blask otacza cię śmiały,
Niczym nieziemski błękit, a jednak biały.

Tak trudno jest ci docenić siebie...
A przecież inni czują się przy tobie jak w niebie!

Dlatego śmiało możesz to powiedzieć:
Anielicą jestem-powinnaś to wiedzieć.


Moi drodzy, takim krótkim, wierszowanym wprowadzeniem, miałam nadzieję pozwolić lekko wczuć się w klimat dzisiejszych zdjęć. Zależało nam z Gabi na dużej ilości światła, bo po prostu je kochamy, a jednak... Jednak wyszło o wiele więcej. Coś nowego, tajemniczego, może z punkty nauki nie w pełni poprawnego, jednak czym byłaby sztuka bez odskoków?
Miałam przyjemność pozować dla marki StyleWe, z czego jestem ogromnie zadowolona, gdyż ten azjatycki sklep, zbiera najlepszych projektantów i to tam dostaniemy swoje unikatowe cudeńka. Jestem wzruszona, że każda paczuszka, zawiera grawerowany bilecik z podziękowaniami i dokładnymi informacjami, metki, podpisy... Wszystko tak profesjonalne, dodatkowo, ma się jednak tą świadomość, że nosisz coś wyjątkowego. Lubicie się czuć wyjątkowi? Jesteście! W końcu my tego nie zauważamy, ale jesteśmy dla drugiej osoby takim dobrym aniołkiem, od którego bije światełko. Myślę, że nie warto tego zaprzepaścić!

Modelka: Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk
Komplet/ Two piece outfit-TUTAJ/HERE  Szpilki/Heels-TUTAJ/HERE  Okulary/Sunglasses-TUTAJ/HERE

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara