Obraz na płótnie/Painting on canvas-TUTAJ/HERE  Paletka do konturowanie/Contour palette-TUTAJ/HERE  Poduszka/Pillow-TUTAJ/HERE

Zapewne kiedyś wspominałam Wam już, że chodzę do szkoły plastycznej, a w przyszłości chcę wykonywać zawód architekta wnętrz. Szukanie harmonii między wieloma rzeczami i dodanie nutki charakteru, to wcale nie łatwa sprawa. Nie mniej jednak, znalazłam to, co bez wątpienia pomoże i na dodatek, sprawdzi się w każdym wnętrzu. 
Jakiś czas temu pisałam o wspaniałym prezencie dla przyjaciela, jakim jest grawerowana bransoletka od ePrezenty. Tym razem, nie tylko coś co możecie podarować jednej osobie, ale także sobie i... właściwie każdemu! Foto-obraz na płótnie z Twoim zdjęcie to fenomenalny produkt, który ozdobi każde wnętrze. Ja sama, zamiast swoich zdjęć, stworzyłam grafikę, która będzie pasowała do mojej ściany z motywacjami. Wybrałam płótno o rozmiarze 60cm na 40cm, przez co zdawałam sobie sprawę, że aby efekt był zadowalający, musi być dobra jakość. No tak, ale jak to zwykle bywa, w sumie nie wiemy co będzie na końcu. Nie ma sprawy! Graficy grupy ePrezenty, ocenili, czy jakość będzie dobra. Pojawił się wtedy jeszcze jeden 'myk'. Kolor czarny, który jest bardzo nasycony, po wydruku mógł się delikatnie 'ścierać'. Zaryzykowałam i jestem bardzo zadowolona: po pierwsze-z pomocy jaką udziela zespół sklepu (przed ostatecznym wyborem, dostałam dwie inne wersje mojej grafiki, aby czarny kolor nie sprawił problemu) , po drugie-z jakości! 
Producent zapewnia nas o najnowszych i profesjonalnych urządzeniach gwarantujących pełną szczegółowość druku, bezwonnych i ekologicznych tuszach oraz zadrukowanych bokach obrazu dla większej estetyki i oglądalności z każdej ze stron. PRAWDA!
Zdjęcia drukowane na doskonałej jakości płótnie CANVAS o strukturze odzwierciedlającej płótno malarskie. Płótno posiada naturalną biel i splot, charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na światło. PRAWDA!
Gotowe druki naciągane na wysokiej jakości krosna malarskie, wykonane w całości z drewna naturalnego. Profilowane progi zapewniające odpowiedni dystans między ramą, a płótnem dzięki czemu foto-obraz jest odpowiednio równo naciągnięty. PRAWDA!
Produkt ten, przez dłuższy czas był używany, z dostępem do światła, wiele osób go oglądało i dotykało, wręcz zachwycając się wykonaniem. Widać szczegółowo każdy cień, każdą linię, która była na grafice. Z czystym sumieniem po tak długich testach, mogę przyznać ogromne gratulacje w kierunku sklepu, gdyż efekt jest oszałamiający: po rozpakowaniu, jak i użytkowaniu. 
Jeśli rozglądacie się za prezentem lub czymś, co po prostu nada charakteru, może ciepła rodzinnego poprzez wspólne zdjęcie-zdecydowanie polecam ten produkt!
Obraz na płótnie/Painting on canvas-TUTAJ/HERE  Paletka do konturowanie/Contour palette-TUTAJ/HERE  Poduszka/Pillow-TUTAJ/HERE

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara