Buty/Shoes-TUTAJ/HERE  Komplet/Set-TUTAJ/HERE
Modelka: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk

Jak wiecie ruch to zdrowie i choć 'moda na' jest dosyć popularna cały czas-ja ćwiczę dla samej siebie, bo chcę. Chciałam dzisiaj i Was serdecznie zachęcić! Może nie ma dla Ciebie motywacji by zacząć? Jasne, kłamczuchu... Po prostu jesteś leniem! Nie musisz mieć sześciopaku, czy 'szpary' między nogami. Musisz się po prostu ruszać. Ba! Ja wiem, że Ty chcesz się ruszać, ale jeszcze nie ruszyłeś swojego tyłka z kanapy. Zgadłam? 
Od czwartku oficjalnie jestem ambasadorką Hello Slim z czego jestem ogromnie dumna! Rozpoczęłam proces 30 dniowego teatox'u. Oznacza to, że codziennie rano i wieczorem po prostu piję herbatkę Hello Slim, włączając trochę ruchu. Nie musicie wcale katować się milionami brzuszków i przysiadów, czy innymi ćwiczeniami, wystarczy po prostu zacząć, choćby od spaceru do sklepu zamiast samochodu, krótkiego biegu wieczorkiem, 10-minutowego filmiku na YT (oczywiście nie tylko oglądacie, ale też próbujecie!). Po 30 dniach mogę spodziewać się oczyszczenia organizmu z toksyn, poczucia przypływu energii czy nawet schudnięcia! Czy to takie proste? Już wiele osób doceniło Hello Slim, warto sobie pomóc. (Już za miesiąc pochwalę się efektami, a moje poczynania śledźcie na Instagramie!)
A co pomaga równie dobrze jak herbatka z naturalnych składników? Nowe buty! Swoje znalazłam u WaszeButy.pl Przebyłam w nich dzisiaj około 13-15 KM piechotką, troszkę pobiegałam, pochodziłam, skakałam, rozciągałam się. Buciki są niesamowicie wygodne, delikatne, niby mięciutkie, ale również mocne, gdyż nie czuje podłoża. Czuję się niczym płynąca na chmurce. Dodatkowo w tak upalny dzień jak dziś, pomimo zabudowanych bucików, czułam, że moja stopa oddycha, nie pociła się i dlatego czułam się w pełni komfortowo! 
Uwierz mi, nie potrzebne Ci są buty za 300 złotych, by zacząć biegać, potrzebne Ci po prostu dobre buty, takie jak te dla mnie, na dodatek w tak przystępnej cenie. Plusem jest również to, że pasują także do zwykłych stylizacji-możesz cieszyć się więc wygodą na co dzień!


Modelka: Sara Dunaj (ja)
Foto: Gabrysia Mamcarczyk
Buty/Shoes-TUTAJ/HERE  Komplet/Set-TUTAJ/HERE
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Koniecznie dołącz do miasta na Facebooku oraz Instagramie!

Instagram- dunaj.sara